Szkolenia

Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleniową.

Jedną z moich pasji zawodowych jest przekazywanie wiedzy i doświadczenia innym fizjoterapeutom i osteopatom.

Od roku 2010 prowadzę wraz z moim kolegą Piotrem Szałańskim działalność edukacyjną dostarczając specjalistycznej wiedzy i praktyki w zakresie terapii mięśniowo-powięziowej studentom w Polsce i wielu krajach europejskich w tym: Szwecji, Norwegii, Litwie, Szwajcarii i Włoszech. Współpracujemy z topowymi w swoich dziedzinach instruktorami z całego świata w tym: USA, RPA, Anglia, Belgia, Francja, Hiszpania, Włochy czy Litwa.
Od początku swojej działalności edukacyjnej przeprowadziłem ponad 150 szkoleń, co daję ponad 1000 dni szkoleniowych w roli instruktora.

Jeśli interesuje Cię moja działalność edukacyjna, odwiedź proszę stronę https://masaztkanekglebokich.pl poświęconą specjalistycznym szkoleniom dla fizjoterapeutów i masażystów, które współprowadzę.

Zapraszam Cię również na WARSZTATY "Diagnostyka osteopatyczna dla fizjoterapeutów" skierowane do szerokiej grupy odbiorców. Są one otwarte dla osób niezwiązanych zawodowo z medycyną, a chcących dowiedzieć się więcej na temat zdrowia i przeciwdziałania różnego rodzaju przypadłościom. Składają się z dwóch modułów: diagnostycznego oraz terapeutycznego.

Pełna oferta warsztatów